KONSULTACJE

Główną formą uczenia rodziców, którą prowadzę są konsultacje indywidualne.

Dlaczego?

Bo tak jest łatwiej. Moim zdaniem to najlepsza forma nauki szczególnie dla osób, które nie miały z chustą nigdy wcześniej do czynienia. Spotkanie w domu u rodziców pozwala na poczucie bezpieczeństwa u malucha, ale zazwyczaj też rodzice są spokojniejsi. Taka forma pozwala też na karmienie, przebieranie i usypianie w dowolnym momencie, bo mamy wszystko gotowe i na miejscu.

Spotkanie zazwyczaj trwa 2-3 godziny w zależności od tego czego chce się uczyć rodzic lub czego potrzebuje oraz czy jest to jeden rodzic czy para. Zwykle zaczynam od wyjaśnienia podstawowych rzeczy, takich jak ułożenie dziecka w chuście (czyli tłumacze na czym polega pozycja zgięciowo-odwiedzeniowa), trochę o korzyściach, chwila na pogaduchy i zaczynamy wiązanie. Pierwszy raz wiążemy na lali, którą zawsze mam ze sobą, później pora na malucha.

Staram się, aby rodzic czuł się swobodnie, dać Wam pomoc i konieczną akceptację podczas prób motania. Na koniec trochę o rodzajach chust, o tym jaki rozmiar najlepszy dla Was oraz o tym jak się ubierać.

Później także możecie liczyć na moje wsparcie wysyłając filmiki, zdjęcia i pytając co poprawić lub po prostu się pochwalić. Jestem cały czas dostępna pod telefonem czy na Facebooku dla moich motających rodziców. Jeżeli czujecie, że chcecie więcej lub coś poprawić możemy umówić się na następne spotkanie.
Zdarza się też, że prowadzę warsztaty. Niedługo rusza seria spotkań z rodzicami w Świętokrzyskiem. Warto śledzić wydarzenia na Fb i mojego bloga.

Cena za szkolenie:
dla rodzica i malucha – 120 zł
dla pary i malucha- 150 zł
spotkanie doszkalające (1 godz.)- 80 zł
Wypożyczenie chusty- 8 zł/doba lub 40 zł/tydzień
Skontaktuj się ze mną i poczuj moc przywiązania!